Descriere
Procurare combustibili, carburanti si lubrifianti
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI ALBINA
Codul fiscal/IDNO
1007601008786
Adresa
4111,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
0
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 08:29:31
Ultima modificare
17.06.2025 08:37:00
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
13,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -