Descriere
Achiziționarea serviciilor de organizare a evenimentelor ( 1 iunie - Ziua Internatională a Copiilor, precum și Turneul Internațional în memoria d. Scutelnic Vasile (Antrenor Emerit) din 7 iunie 2025).
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA LEOVA
Codul fiscal/IDNO
1007601004135
Adresa
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Unirii nr.22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 08:22:53
Ultima modificare
17.06.2025 08:42:49
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
28,891.61
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -