Descriere
Servicii de instruire SSM Nivel I și II, instruire PSI și electrosecuritate, elaborare documente SSM și registre pentru instituții subordonate DÎTS municipiului Bălți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Învățămînt, Tineret și Sport a Primăriei mun. Bălți
Codul fiscal/IDNO
1015601000259
Adresa
3100,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
Independentei nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Rudnițcaia Alla
Telefonul de contact
+37323120391
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.06.2025 07:57:34
Ultima modificare
17.06.2025 08:02:36
MTender ID
Cod CPV
80500000-9
-
Servicii de formare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
271,240.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -