Descriere
Renovarea unor sectoare de drum în sat.Vălcineț rnul.Călărași
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Valcinet
Codul fiscal/IDNO
1007601007480
Adresa
4441,
MOLDOVA,
s.Vălcineţ (r-l Călăraşi),
Călăraşi,
Valcinet
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 23:01:44
Ultima modificare
16.06.2025 23:31:13
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,661,150.13
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -