Descriere
Servicii cu autogreider, de transport si agregat grosier din calcar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
OCHIUL ROS PRIMARIA
Codul fiscal/IDNO
1008601000145
Adresa
7724,
MOLDOVA,
s.Ochiul Roş,
Anenii Noi,
str
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:53:29
Ultima modificare
16.06.2025 16:58:25
MTender ID
Cod CPV
44110000-4
-
Materiale de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
19,515.10
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -