Descriere
Lucrări de reparare a unor porțiuni de străzi din com. Sîngereii Noi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Singereii Noi
Codul fiscal/IDNO
1007601002326
Adresa
MD-6238,
MOLDOVA,
s.Sîngereii Noi,
Sîngerei,
str.Biruintei 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:50:58
Ultima modificare
16.06.2025 18:00:29
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,738,018.61
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -