Descriere
Accesorii pentru computer
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI SIRETI
Codul fiscal/IDNO
1008601000525
Adresa
3731,
MOLDOVA,
s.Sireţi,
Străşeni,
strada Mihai Eminescu 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:50:55
Ultima modificare
16.06.2025 16:50:55
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,259.35
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -