Descriere
asigurarea obligatorie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P.LICEUL TEORETIC CONSTANTIN STERE,S.ABACLIA,R
Codul fiscal/IDNO
1012620011538
Adresa
6711,
MOLDOVA,
s.Abaclia,
Basarabeasca,
Independentei, 108
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:49:52
Ultima modificare
16.06.2025 16:54:44
MTender ID
Cod CPV
66510000-8
-
Servicii de asigurare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
387.36
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -