Descriere
Materiale de reparaţii rutiere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria municipiului Hincesti
Codul fiscal/IDNO
1007601004054
Adresa
MD-3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
or. Hincesti. str. Mihalcea Hincu,132
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:47:22
Ultima modificare
16.06.2025 16:54:51
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
679,958.70
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -