Descriere
SERVICII COMINICATII ELECTRONICE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI OPACI
Codul fiscal/IDNO
1007601006140
Adresa
4320,
MOLDOVA,
s.Opaci,
Căuşeni,
Stefan cel Mare si Sfant nr.54
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:35:38
Ultima modificare
22.06.2025 10:56:59
MTender ID
Cod CPV
64200000-8
-
Servicii de telecomunicaţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,846.89
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -