Descriere
servicii de formare profesionala
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P.LICEUL TEORETIC CONSTANTIN STERE,S.ABACLIA,R
Codul fiscal/IDNO
1012620011538
Adresa
6711,
MOLDOVA,
s.Abaclia,
Basarabeasca,
Independentei, 108
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 16:28:22
Ultima modificare
16.06.2025 16:37:11
MTender ID
Cod CPV
80530000-8
-
Servicii de formare profesională
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,060.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -