Descriere
reparatie auto
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA INVATAMINT, TINERET SI SPORT CALARASI
Codul fiscal/IDNO
1014601000034
Adresa
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
or. Călărași, Biruinței 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:48:27
Ultima modificare
16.06.2025 15:56:25
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
16,895.83
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -