Descriere
Produse Alimentare pentu semestrul II - 2025
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP ,,Spitalul raional Faleşti "
Codul fiscal/IDNO
1003602151120
Adresa
5901,
MOLDOVA,
or.Făleşti,
Făleşti,
Stefan cel Mare 36
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vorotneac Aliona
Telefonul de contact
0259-2-28-08
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:47:24
Ultima modificare
23.06.2025 15:42:39
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
694,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -