Descriere
Asigurare RCAE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. UNIVERSITATEA DE STAT DIN MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1006600064263
Adresa
2011,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alexei Mateevici nr.60
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:39:38
Ultima modificare
16.06.2025 15:43:14
MTender ID
Cod CPV
66510000-8
-
Servicii de asigurare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,186.89
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -