Descriere
Coagulant, floculant pentru tratarea apei la Stațiile de tratare a apei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Andrei Bulmag
Telefonul de contact
022256797, 067748246, 060711110
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:35:29
Ultima modificare
25.06.2025 09:32:07
MTender ID
Cod CPV
24950000-8
-
Produse chimice speciale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
740,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -