Descriere
SERVICII ASIGURARE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PORTUL FLUVIAL UNGHENI I.S.
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:22:31
Ultima modificare
16.06.2025 15:25:22
MTender ID
Cod CPV
66510000-8
-
Servicii de asigurare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8,075.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -