Descriere
Produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. GIMNAZIUL DANCU DIN S. DANCU, R-NUL HINCESTI
Codul fiscal/IDNO
1013620011627
Adresa
3424,
MOLDOVA,
s.Dancu,
Hînceşti,
raionul Hîncești,satul Dancu
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:17:56
Ultima modificare
16.06.2025 15:17:56
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
2,100.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -