Descriere
BUNURI SI SERVICII
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI BUSAUCA
Codul fiscal/IDNO
1007601004652
Adresa
5411,
MOLDOVA,
s.Buşăuca,
Rezina,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:17:15
Ultima modificare
16.06.2025 15:28:04
MTender ID
Cod CPV
64200000-8
-
Servicii de telecomunicaţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
116.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 octombrie 2024 -
01 octombrie 2024 -