Descriere
Combustibil
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
OCHIUL ROS PRIMARIA
Codul fiscal/IDNO
1008601000145
Adresa
7724,
MOLDOVA,
s.Ochiul Roş,
Anenii Noi,
str
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:15:46
Ultima modificare
16.06.2025 15:19:20
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,283.83
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -