Descriere
MIcrosoft Wnidows 11 Home 64 bit eng. DVD
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Centrul de Excelenta in Industria Usoara
Codul fiscal/IDNO
1016620000181
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.G.Cosbuc, 5
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Svetlana Cernatinschi
Telefonul de contact
068680085
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:05:34
Ultima modificare
16.06.2025 15:07:36
MTender ID
Cod CPV
48600000-4
-
Pachete software pentru baze de date şi operare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,529.17
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -