Descriere
Piese pentru apeduct
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria satului Slobozia
Codul fiscal/IDNO
1007601006254
Adresa
MD-4233,
MOLDOVA,
s.Slobozia (r-l Ştefan Vodă),
Ştefan Vodă,
str. Stefan cel Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:03:39
Ultima modificare
16.06.2025 15:07:03
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,623.57
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -