Descriere
Serviciile de perfecționare personalului electrotehnic ( 1 persoană)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SPITALUL RAIONAL ORHEI I.M.S.P.
Codul fiscal/IDNO
1003606150028
Adresa
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
C. Negruzzi nr.85
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 15:01:26
Ultima modificare
16.06.2025 15:10:58
MTender ID
Cod CPV
79600000-0
-
Servicii de recrutare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,520.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -