Descriere
Deservire delegație
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. TELERADIO-MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1004600050558
Adresa
2048,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Miorita nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Braga-Mîţă
Telefonul de contact
068482641
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 14:54:36
Ultima modificare
16.06.2025 14:56:51
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,420.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -