Descriere
deservirea anuala a programei 1C
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI URSOAIA
Codul fiscal/IDNO
1007601003703
Adresa
4328,
MOLDOVA,
s.Ursoaia (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
Stefan cel Mare 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 14:26:47
Ultima modificare
16.06.2025 14:29:32
MTender ID
Cod CPV
72220000-3
-
Servicii de consultanţă privind sistemele informatice şi servicii de consultanţă tehnică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,940.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -