Descriere
Detergenti
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sanatate Soroca
Codul fiscal/IDNO
1007607008571
Adresa
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str .M.Eminescu 16
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 14:26:16
Ultima modificare
16.06.2025 14:29:22
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,060.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -