Descriere
Registre de evidenta
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
GIMNAZIUL EUGEN COSERIU, DIN S. CATRANIC, R-NUL
Codul fiscal/IDNO
1012620011620
Adresa
5915,
MOLDOVA,
s.Catranîc,
Făleşti,
s. Catranic
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 13:49:19
Ultima modificare
16.06.2025 13:56:41
MTender ID
Cod CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -