Descriere
Acoperire din gazon artificial sportiv pentru teren de minifotbal 32x20m pentru Primaria satului Mateuti raionul Rezina
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004593
Adresa
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 13:45:32
Ultima modificare
16.06.2025 13:49:55
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
149,408.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -