Descriere
servicii de lăcătușerie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MINISTERUL FINANTELOR
Codul fiscal/IDNO
1006601000037
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:28:07
Ultima modificare
16.06.2025 10:32:24
MTender ID
Cod CPV
98390000-3
-
Alte servicii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
37,950.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -