Descriere
Procurarea masinilor si a utilajelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI TANATARII-NOI
Codul fiscal/IDNO
1007601005383
Adresa
4325,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Raionul Causeni, s.Tanatari Noi
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Veronica Cerneţchi
Telefonul de contact
069707645
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:28:01
Ultima modificare
16.06.2025 10:32:01
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
11,213.34
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -