Descriere
servicii auditare financiara
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL DE PREGATIRE A SPECIALISTILOR PENTRU ARMATA NATIONAL
Codul fiscal/IDNO
1003600152514
Adresa
0,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Mitropolit Dosoftei nr.124
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:27:30
Ultima modificare
16.06.2025 10:27:30
MTender ID
Cod CPV
79200000-6
-
Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -