Descriere
Servicii Medico Sanitare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
LICEUL TEORETIC MATEI BASARAB DIN OR. BASARABEAS
Codul fiscal/IDNO
1016620000147
Adresa
6702,
MOLDOVA,
or.Basarabeasca,
Basarabeasca,
str.Octombrie, 54
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:26:33
Ultima modificare
16.06.2025 10:31:43
MTender ID
Cod CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
603.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -