Descriere
Procurarea rechizitelor de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SUMNA
Codul fiscal/IDNO
1007601002946
Adresa
5640,
MOLDOVA,
s.Şumna,
Rîşcani,
Sumna
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:18:55
Ultima modificare
16.06.2025 10:28:31
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
223.95
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -