Descriere
Webinar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI MOLOVATA
Codul fiscal/IDNO
1007601008410
Adresa
4577,
MOLDOVA,
s.Molovata,
Dubăsari,
0
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:14:16
Ultima modificare
16.06.2025 10:30:23
MTender ID
Cod CPV
79950000-8
-
Servicii de organizare de expoziţii, de târguri şi de congrese
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -