Descriere
Servicii de transport
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI VOLINTIRI
Codul fiscal/IDNO
1007601005291
Adresa
4241,
MOLDOVA,
or.Ştefan Vodă,
Ştefan Vodă,
Pacii
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:09:35
Ultima modificare
16.06.2025 10:13:35
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,284.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -