Descriere
Lucrari de reparatie curenta a unei portiuni de drum din str. Plopilor, s. Tanatarii Noi,r. Causeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI TANATARII-NOI
Codul fiscal/IDNO
1007601005383
Adresa
4325,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Raionul Causeni, s.Tanatari Noi
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Veronica Cerneţchi
Telefonul de contact
069707645
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 10:09:33
Ultima modificare
16.06.2025 10:15:25
MTender ID
Cod CPV
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
181,999.98
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -