Descriere
Achiziţionarea articolelor textile, perdele
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA NR.1, OR. CAHUL
Codul fiscal/IDNO
1008603004505
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Mihail Solohov nr.40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:57:32
Ultima modificare
16.06.2025 10:02:21
MTender ID
Cod CPV
39510000-0
-
Articole textile de uz casnic
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -