Descriere
Procurarea matrialelor de uz gospodăresc și rechiziteler de birou pentru căminul cultural din satul Mateuți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004593
Adresa
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:55:48
Ultima modificare
16.06.2025 10:14:37
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
719.99
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 octombrie 2024 -
01 octombrie 2024 -