Descriere
imprimare baner
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI SLOBOZIA-DUSCA
Codul fiscal/IDNO
1007601008247
Adresa
4838,
MOLDOVA,
s.Slobozia-Duşca,
Criuleni,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:52:56
Ultima modificare
16.06.2025 09:56:52
MTender ID
Cod CPV
22900000-9
-
Diverse imprimate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,342.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -