Descriere
servicii neatribuite altor alineate
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI RECEA
Codul fiscal/IDNO
1007601002902
Adresa
5636,
MOLDOVA,
or.Rîşcani,
Rîşcani,
Stefan cel Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:51:36
Ultima modificare
16.06.2025 09:53:17
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,383.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -