Descriere
Servicii tipografice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CONSILIUL RAIONAL IALOVENI
Codul fiscal/IDNO
1013601000624
Adresa
6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun nr.33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:48:20
Ultima modificare
16.06.2025 09:51:27
MTender ID
Cod CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
105.83
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -