Descriere
Procurarea altor materiale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
GIMNAZIUL MIHAIL SADOVEANU DIN S. HANASENI, R-NU
Codul fiscal/IDNO
1012620011583
Adresa
-733,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
s.Hănăseni r.Cantemir
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:34:33
Ultima modificare
16.06.2025 09:42:12
MTender ID
Cod CPV
39220000-0
-
Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
7,130.92
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -