Descriere
Lucrări la rețelele interioare de alimentare cu apă și stingere a incendiului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Spitalul Clinic de Recuperare și Îngrijiri Cronice
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:28:21
Ultima modificare
07.07.2025 14:30:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
867,591.10
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -