Descriere
Servicii de salubrizare, apă și canalizare s. Gura Galbenei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI GURA GALBENEI
Codul fiscal/IDNO
1007601008878
Adresa
4118,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
s.Gura Galbenei r-nul Cimislia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.06.2025 09:10:39
Ultima modificare
16.06.2025 09:17:59
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
113,916.68
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -