Descriere
Servicii de clounela
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI COTIUJENI
Codul fiscal/IDNO
1007601009211
Adresa
4722,
MOLDOVA,
s.Cotiujeni,
Briceni,
Independentei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.06.2025 17:08:03
Ultima modificare
15.06.2025 17:12:08
MTender ID
Cod CPV
92310000-7
-
Servicii de creare şi interpretare de opere artistice şi literare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -