Descriere
Produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI COTIUJENI
Codul fiscal/IDNO
1007601009211
Adresa
4722,
MOLDOVA,
s.Cotiujeni,
Briceni,
Independentei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.06.2025 14:22:54
Ultima modificare
15.06.2025 14:37:01
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
53,330.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -