Descriere
abonare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MOLESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601011054
Adresa
6820,
MOLDOVA,
s.Moleşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
Indepententei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.06.2025 10:57:24
Ultima modificare
15.06.2025 10:59:38
MTender ID
Cod CPV
79980000-7
-
Servicii de abonare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -