Descriere
Procurare accesorii postale timbre
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.SLOBOZIA MARE
Codul fiscal/IDNO
1007601007044
Adresa
5320,
MOLDOVA,
s.Slobozia Mare,
Cahul,
Ulita Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Valentina Carastan
Telefonul de contact
067217989
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.06.2025 10:08:05
Ultima modificare
15.06.2025 10:10:33
MTender ID
Cod CPV
22410000-7
-
Timbre
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
246.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -