Descriere
Servicii de reparatie auto
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.SLOBOZIA MARE
Codul fiscal/IDNO
1007601007044
Adresa
5320,
MOLDOVA,
s.Slobozia Mare,
Cahul,
Ulita Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Valentina Carastan
Telefonul de contact
067217989
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 19:36:01
Ultima modificare
14.06.2025 19:38:33
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -