Descriere
Servicii din domeniul cadastrului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006151
Adresa
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 19:32:58
Ultima modificare
14.06.2025 19:36:26
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -