Descriere
Achiziţionare a serviciilor de salubrizare a locurilor publice din or. Căușeni și colectarea deseurilor de la Institutiile de Educatide Timpurie pentru anul 2025
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006151
Adresa
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 19:19:52
Ultima modificare
14.06.2025 19:23:28
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
149,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -